Керамічний папір HT

   Керамічний папір HT 1200 виготовляється з алюмосилікатного волокна, що має діаметр декількох мікрон, це вид вогнетривких керамічних волокон з класифікаційною температурою 1260 °C. Ізоляція HT — це сучасний матеріал із чудовими механічними властивостями, гарною стійкістю та універсальним застосуванням у промисловості.

Високотемпературний керамічний папір виготовляється аналогічно звичайному целюлозному паперу, але як основний матеріал використовується керамічна пульпа з додаванням органічних сполучних, тому під час першого нагрівання папір НТ може виділяти невеликі кількості газів і диму, які є продуктами розкладання органічних домішок.

Властивості та переваги

Керамічний папір HT 1200 має високу вогнестійкість, а також чудові механічні властивості. Папір м’який та пружний, його можна легко згинати, обрізати формувати та покривати складні поверхні. Для кращої пластичності та адгезії, папір можна зволожити, після висихання він зберігає всі ізоляційні властивості. З керамічного паперу HT можна легко вирізати всі типи шайб, прокладок, фільтрів, це відмінна альтернатива для традиційних важких вогнетривких розчинів та захисту.

Керамічний папір HT має не тільки відмінні теплові властивості, але також високу хімічну стійкість, стійкість до вологи та продуктів нафтового походження. Винятком є сильні луги, такі як NaOH, KOH, а також фтористоводнева та фосфорна кислоти. Керамічний папір BIO може використовуватися в діапазоні до 1260 °C, з огляду на те, що максимальна безперервна температура залежить також від конкретного застосування і повинна бути перевірена, якщо знаходиться поблизу класиф. температури.

Розміри, упаковка та доставка

Керамічний папір HT 1200 виробляється у широкому діапазоні товщин від 0,5 мм до 12 мм. Папір згортають у рулони шириною 1220 мм і довжиною, вказаною в таблиці. Рулони поставляються у картонних ящиках по 15 штук на піддоні вагою близько 220 кг. Великі товщини: 8, 10 і 12 мм поставляються в листах форматом 1×1,2 м, упакованих у ящики вагою близько 30 кг, по 12 ящиків на піддоні вагою близько 360 кг. Керамічний папір вимагає обережного поводження, захисту від вологи, зберігання на піддонах у вентильованих та сухих складах.

Галузь застосування

Високотемпературний керамічний папір HT має безліч сфер застосування. У сучасній промисловості: захист та ізоляція печей, модулі, лабораторне обладнання, вогнетривкі прокладки, прокладки та фільтри для гарячих газів, димохідні труби, металургія та ливарне виробництво, вогнетривкі покриття, ізоляція парових та газових турбін, ущільнення компенсаторів та деформаційних пристрої, акустична ізоляція в умовах високої температури.

Технічні характеристики

Робоча температура 1150 °C
Об’ємна щільність ρ 200±15 кг/м3
Міцність на розрив 0,4 MПa
Деформація за 10 N/cm2 ~50 %
Втрати при прожарюванні LOI 8 %
Діелектрична міцність 5 кВ/мм
Зміст кремнезему SiO2

Вміст оксиду Al2O3

53 — 57 %

42 — 46 %

Максимальна вологість 1 %
Теплопровідність λ
при 400 °C 0,09 Вт/м*K
при 600 °C 0,13 Вт/м*K
при 800 °C 0,18 Вт/м*K
при 1000 °C 0,25 Вт/м*K

 

 

 

 

Добавить комментарий


Solve : *
28 − 19 =