Керамічна вата — аналог Асбокрошка, Азбест хризотиловий 6к-30

Керамічна вата HT 1200
Вогнетривка керамічна вата являє собою пухку суміш нерегулярно орієнтованих керамічних волокон різної довжини. Керамічні волокно HT класу виходить шляхом пропускання через газовий потік розплавленої суміші кварцу та каоліну (триоксид дигліну). В результаті цього процесу отримують волокно з низьким вмістом грудок з приблизним складом: AL2O3 — 45% і SiO2 — 55%, його класифікаційна температура при 1260°C та температура плавлення понад 1700°C.

Властивості та параметри
Керамічна вата HT є вогнетривким матеріалом з високою стійкістю до теплових ударів, і водночас з низькою провідністю та низьким коефіцієнтом накопичення тепла, що дозволяє досягти значної економії енергії в теплових процесах. Керамічна вата HT має високу стійкість до хімічних впливів, а також хімічно нейтральна і не становить ризику виникнення корозії. HT вата буває декількох типів: (spun) довговолокниста W50, гранульована форма C5 і (blown) коротковолокниста S3.

Галузь застосування
Керамічна вата є основним матеріалом для виробництва багатьох керамічних виробів, таких як: плити, папір, деталі, а також текстиль: пряжа, тканини, стрічки та шнури. Використовуючи вироби з вати HT, можна зробити ремонт, не перериваючи роботи печі. HT вата також є важливим матеріалом та компонентом у багатьох промислових установках:

• Ущільнювальний матеріал для поточного ремонту ізоляції та заповнення нерівностей, подряпин та тріщин у традиційних вогнетривких футеровках.
• Сипучий ізолюючий наповнювач для печей та хімічних установок, особливо для складних приміщень та важкодоступних місць.
• Матеріал для обмеження потоку або фільтрування гарячих газів.
• Високотемпературна електроізоляція чи акустичний бар’єр.
• Армуюче волокно для бетонів, вогнетривких розчинів, композитів та виготовлення вогнетривких виробів з використанням вакууму.